Διακρίσεις

-2014

1η Θέση κατηγορία Scaled Men Καρακάρας Μιχάλης (Cross Battle Thessaloniki)


1η Θέση κατηγορία Scaled Men Καρακάρας Μιχάλης (Fitness War Serres)

-2015

3η Θέση κατηγορία Scaled Men Ζορμπάς Γιάννης (Greek Throwdown Ioannina)

4η Θέση κατηγορία Scaled Men Ζορμπάς Γιάννης (Cross Battle Thessaloniki)

14η Θέση κατηγορία Scaled  Men Πιστόλας Βαγγέλης (Cross Battle Thessaloniki)

37η Θέση κατηγορία Elite Men Καρακάρας Μιχάλης (Athens Throwdown)

3η Θέση κατηγορία Scaled Men Ζορμπάς Γιάννης (Lab Games Thessaloniki)

3η Θέση κατηγορία Scaled Women Ρουστάνη Νόπη  (Lab Games Thessaloniki)

3η Θέση κατηγορία Elite Men Καρακάρας Μιχάλης (Xanthi Cross Games)

2η Θέση κατηγορία Scaled Women Τσικέλη Ελένη (Xanthi Cross Games)

3η Θέση κατηγορία Scaled Men Πιστόλας Βαγγέλης (Xanthi Cross Games)

1η Θέση κατηγορία Νέων-Ανδρών Ζορμπάς Γιάννης (Weightlifting Event Serres)

4η Θέση κατηγορία γυναικών Τσικέλη Ελένη (Weightlifting Event Serres)

-2016

4η Θέση κατηγορία Elite Men Ζορμπάς Γιάννης (Cross Battle Thessaloniki)

56η Θέση κατηγορία Elite Men Σινάδος Ανδρέας (Cross Battle Thessaloniki)

3η Θέση κατηγορία Scaled Men Πιστόλας Βαγγέλης (Cross Battle Thessaloniki)

11η Θέση κατηγορία Scaled Men Μπούμπας Γιώργος (Cross Battle Thessaloniki)

20η Θέση κατηγορία Scaled Women Λαγού Έλενα (Cross Battle Thessaloniki)

34η Θέση κατηγορία Scaled Women Κοκκορου Γιώτα (Cross Battle Thessaloniki)

34η Θέση κατηγορία Scaled Women Ιωαννίδου Αναστασία (Cross Battle Thessaloniki)

13η Θέση κατηγορία Elite Men Ζορμπάς Γιάννης (Cyprus Throwdown)

7η Θέση κατηγορία Scaled Men Πιστόλας Βαγγέλης (Cyprus Throwdown)

16η Θέση κατηγορία Scaled Men Μπούμπας Γιώργος (Cyprus Throwdown)

2η Θέση κατηγορία Scaled Women Λαγού΄Έλενα (Lab Games Thessaloniki)

3η Θέση κατηγορία Scaled Men Μαυρίδης Ανδρέας (Lab Games Thessaloniki)

4η Θέση κατηγορία Scaled Men Μπούμπας Γιώργος  (Lab Games Thessaloniki)

13η Θέση κατηγορία Scaled Men Μπουτσιούκης Θανάσης  (Lab Games Thessaloniki)

9η Θέση κατηγορία Scaled Women Κοκκορου Γιώτα (Lab Games Thessaloniki)

23η Θέση κατηγορία Scaled Men Γκόγκας Νίκος (Lab Games Thessaloniki)

10η Θέση κατηγορία Elite Men Ζορμπάς Γιάννης (Greek Throwdown)

14η Θέση κατηγορία Scaled Men Στυλιανού Κώστας  (Greek Throwdown)

33η Θέση κατηγορία Scaled Men Μαυρίδης Ανδρέας  (Greek Throwdown)

11η Θέση κατηγορία Scaled Women Ιωαννίδου Αναστασία  (Greek Throwdown)

4η Θέση κατηγορία Masters Women Λαγού Έλενα  (Greek Throwdown)